Klement Çala, njëri prej grabitësve në Rinas

Klement Çala, njëri prej grabitësve në Rinas

19 April 2019 14:55

Është zbuluar edhe identiteti një prej autorëve të dyshuar të përfshirë në grabitjen spektakolare të aeroportit të Rinasit.

Sipas informacioneve një ndër autorët që po verifikohet për përfshirjen në grabitjen e Rinasit është Klement Çala, 31 vjeç.

Gjithahstu të dyshuar si bashkëpuntor të vjetër të Admir Murataj, është edhe Aleks Pepa, dhe një ish-polic me inicialet M.H.

Ndërkohë deri më tani policia ka mbledhur informacione për këta persona dhe po punon për zbardhjen e plotë të tyre./vizionplus

Komentet

Shto koment

Të ngjashme