Vetura ndeshet me trenin, lëndohet një person Foto: Ilustrim

Vetura ndeshet me trenin, lëndohet një person

14 April 2019 12:38

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën një person është lënduar pasi është aksidentuar me veturën e tij, me një tren i cili po transportonte xehe.

Rasti ka ndodhur në Drenas, ndërkaq viktima është dërguar për trajtim në QKUK.

Sipas njoftimit rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme