Deshën bërllokun, dogjën pyllin Foto: Koha

Deshën bërllokun, dogjën pyllin

25 March 2019 12:42

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Lipjan disa të dyshuar të panjohur ia kanë vënë zjarrin mbeturinave e më pas është përfshirë nga zjarri edhe pylli.

Sipas njoftimit, njësitë përkatëse policore si dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje, me ç’rast kanë lokalizuar zjarrin.

Nuk raportohet për të lënduar, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme