Varroset 7-vjeçari që u vra në Zvicër Foto: Koha

Varroset 7-vjeçari që u vra në Zvicër

23 March 2019 12:41

Në Gjilan, është varrosur 7-vjeçari i cili pak ditë më parë, u vra në mënyrë brutale nga një 75-vjeçare në Zvicër.

Kujtojmë se Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka njoftuar se Ambasada e vendit në Bern dhe Konsullata në Cyrih, kanë ndërmarrë të gjitha veprimet dhe masat e nevojshme në lidhje me rastin tragjik të vrasjes së 7-vjeçarit në Bazel nga shtetasja zvicerane, raporton Koha.net.

Flet nëna e 7-vjeçarit kosovar të vrarë në Bazel

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme