Arrestohet filloristi, ngacmoi të miturën Foto: Ilustrim/Koha

Arrestohet filloristi, ngacmoi të miturën

21 March 2019 09:52

Një nxënës i një shkolle fillore në Drenas, është arrestuar pasi ka ngacmuar një vajzë, po ashtu nxënëse e shkollës fillore.

Policia në raportin 24 orësh, thotë se me vendim të prokurorit i mituri është intervistuar si i dyshuar në prani të prindit të tij, punëtor në QPS, dhe avokatit mbrojtës.

Pas intervistimit është dërguar në qendrën e mbajtjes për 24 orë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme