Rrah bashkëshorten dhe të bijën e tij, arrestohet Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten dhe të bijën e tij, arrestohet

06 December 2018 11:11

Në Malishevë është arrestuar një burrë me dyshimin se ka rrahur bashkëshorten dhe të bijën e tij, bën të ditur Policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30, me ç’rast viktimat kanë marrë trajtim mjekësor, transmeton Koha.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar , pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij, viktima femra K/Shqiptare. Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme