Kronikë

Një i lënduar në aksidentin “Te Rrethi” në Prishtinë

Një i lënduar në aksidentin “Te Rrethi” në Prishtinë
 

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti mes një autobusi dhe një veture.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të vendit “Rrethi i Flamurit”. Siç shihet në fotografi, në vendin e ngjarjes kanë dalë autoambulanca dhe Policia.