Rrokulliset me rimorkio Foto: Ilustrim

Rrokulliset me rimorkio

20 October 2018 11:38

Në fshatin Kabash të Vitisë, një person është vetaksidentuar me rimorkio.

Raportohet se derisa po e drejtonte atë, ai është rrokullisur me rimorkio me ç’rast ka marrë lëndime trupore.

Ai është dërguar në qendrën mjekësore në Viti.

Me vendimin e Prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme