Kronikë e zezë

Digjet një veturë në Zveçan

Foto: Ilustrim
 

Një person ka raportuar se i është djegur vetura me targa vendore në Zveçan.

Rasti është raportuar në polici në orët e hershme të së shtunës dhe po hetohet.