Kronikë e zezë

Përfshihen nga zjarri objektet ndihmëse prapa “Ibër-Lepencit” në Prishtinë

Pamje nga vendi i ngjarjes | Sekuenca nga video
 

Disa objekte janë përfshirë nga zjarri në Prishtinë, afër bulevardit “Bill Clinton”, prapa “Ibër-Lepencit”

Malë Gashi nga Brigada e Zjarrfikësve i tha KOHËS se zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes për fikjen e zjarrit dhe në objekte ka pasur gjësende të vjetra e mbeturina.