Kronikë e zezë

Rrihen mes vete katër nxënës në Obiliq

Foto: Ilustrim
 

Janë rrahur mes vete katër nxënës në Obiliq të martën. Policia e Kosovës në raportin e saj ka bërë të ditur se si pasojë e rrahjes të dyshuarit kanë marrë lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.