Kronikë e zezë

Arrestohen tre të dyshuar në Obiliq për shitblerje të drogës, u sekuestrohen mbi 16 mijë euro

 

Të martën Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar për shit-blerje të substancave narkotike.

Siç ka bërë të ditur Policia, të dyshuarve u janë sekuestruar 16 mijë e 373 euro, ndërsa po ashtu edhe një veturë me targa vendore, dy revole, dy karikatorë, 27 fishekë, dy telefona celularë, si dhe një qese me 10 gramë kokainë.