Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar në Gjakovë për bixhoz të paligjshëm dhe posedim të armëve

 

Policia e Kosovës ka arrestuar të martën në Gjakovë një person nën dyshimin për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm.

I dyshuari F.M., është arrestuar edhe për mbajtjen në pronësi, kontroll dhe posedim të paautorizuar të armëve.