Kronikë e zezë

Gjakovari godet nipin me veturë nga pakujdesia, fëmija dërgohet në QKUK

 

Një fëmijë i lindur më 2021 ka pësuar lëndime të rënda pasi është goditur me veturë në Gjakovë të premten.

Drejtuesi i veturës e kishte fëmijën nip dhe dyshohet se rasti ka ndodhur nga pakujdesia.