Kronikë e zezë

Dëmtohen tri vetura në Prishtinë nga një granatë dore

 

Tri automjete janë dëmtuar në rrugën “Dalmatët” në Prishtinë nga një mjet shpërthyes që dyshohet të jetë granatë dore.

Siç ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci, Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes, dhe nga informacionet e para dyshohet që ngjarja të ketë ndodhur rreth orës 03:00 , ndërkohë që nuk raportohet për të lënduar.