Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një shtetas i Shqipërisë në Klinë

 

Një shtetas i Shqipërisë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë.

Sipas njoftimit nga Policia, njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.