Kronikë e zezë

Gjakovari merr një telefon në një mobi-shop dhe largohet pa e paguar

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë pasi që dyshohet se e ka marrë një telefon në një mobi-shop dhe ka ikur pa e bërë pagesën.

Sipas njoftimit të policisë të shtunën, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.