Kronikë e zezë

Në Fushë-Kosovë vjehrra sulmon nusen me dru

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë është ndaluar një grua, pasi dyshohet se ka sulmuar nusen me një mjet të fortë druri.

Ankuesja ka raportuar për sulmin nga vjehrra e saj, ndërsa ajo ka pranuar tretman mjekësor dhe së bashku me foshnjën është dërguar në strehimore.