Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Jabllanicë të Pejës për rrahje

 

Dy persona janë arrestuar në Jabllanicë të Pejës nën dyshimet për rrahje të një personi tjetër.

Rasti sipas policisë së Kosovës ka ndodhur dje, pas një fjalosje mes dy të dyshuarve tashmë të arrestuar Q. E. (1968), E.E.(1994) dhe një personi tjetër, i cili me këtë rast mori lëndime të lehta trupore si pasojë e sulmit fizik.