Kronikë e zezë

Në Prizren një grua sulmohet fizikisht nga djali i saj dhe reja

Foto: Koha
Foto: Ilustrim
 

Një grua në Prizren ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga djali i saj dhe reja.

Ngjarja ka ndodhur të hënën mbrëma.