Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Podujevë

 

Një person nga fshati Llapashticë e Poshtme e Podujevës ka raportuar në Polici se vajza e tij e mitur, ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer dhe nuk dinë gjë për fatin e saj.

Rasti është duke u hetuar.