Kronikë e zezë

Dëmtohen disa varreza në Rahovec

Policia
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se nga persona të panjohur gjatë vikendit janë dëmtuar disa pllaka në varrezat në Rahovec.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe rasti është duke u hetuar