Kronikë e zezë

Policia identifikon tre të dyshuar për dhunimin e një gruaje në Prishtinë

Foto: Ilustrim
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka identifikuar tre të dyshuar për dhunimin e një gruaje në Prishtinë para disa ditëve.

Siç ka njoftuar Policia një i dyshuar është arrestuar të mërkurën dhe është intervistuar, ndërsa dy të tjerë gjenden në arrati.