Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Malishevë, pranë tij edhe një pistoletë

Gjendet i vdekur një person në Malishevë, pranë tij edhe një pistoletë
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës po heton vdekjen e dyshimtë të një personi.

Një burrë u gjet i vdekur në Lladroc të Malishevës dhe afër kishte një pistoletë me një gëzhojë.