Kronikë e zezë

Një veturë rrokulliset në Lluzhan

 

Vetaksident në fshatin Lluzhan, përkatësisht ne rrugën Lluzhan-Batllavë.

Një veturë është rrokullisur dhe mësohet se ka edhe të lënduar.