Kronikë e zezë

Theret me thikë një 58 vjeçar në Mitrovicë, dyshohet se e bëri djali i tij

Theret me thikë një 58 vjeçar në Mitrovicë, dyshohet se e bëri djali i tij
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot rreth orës 09:40 është raportuar për një rast lëndim trupor të ndodhur në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë.

Sipas Policisë, një person rreth moshës 58 vjeçare ka marrë lëndime trupore nga një mjet i mprehtë dhe aktualisht po trajtohet në Spitalin Rajonal në Mitrovicë.