Kronikë e zezë

Dhunohet një e mitur në Mitrovicë

 

Një e mitur ka raportuar në Polici se para dy muajve ishte dhunuar në një motel në Mitrovicë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të Prokurorit është dërguar në mbajtje.