Kronikë e zezë

Po sillnin në Kosovë 8000 euro false në formën e dy eurove, dy të arrestuar

 

Dy persona janë arrestuar, nën dyshimin për falsifikim të parave të metalta.

A.L. dyshohet se i transportonte nga Maqedonia e Veriut dhe i sillte ato në Kosovë.