Kronikë e zezë

Vdiq personi që u aksidentua të mërkurën në Prizren

Vdiq personi që u aksidentua të mërkurën në Prizren
 

Ka vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, një burrë që ishte aksidentuar të mërkurën në Prizren.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se i aksidentuari, drejtues i veturës së aksidentuar më 13 janar, nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka vdekur të premten në mbrëmje.