Kronikë e zezë

Godet me veturë këmbësorin dhe ikë në drejtim të panjohur, Policia nis hetimin

Foto: Ilustrim
 

Në Polici është raportuar se një e dyshuar ka goditur një këmbësor, derisa po lëvizte me makinë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.