Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Kamenicë

Gjendet i vdekur një person në Kamenicë

Një person në Kamenicë është gjetur pa shenja jete të premten rreth orës 16:30.

Siç njoftohet nga Policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.