Euro 2024

Tifozi fatlum që u fotografua me Ronaldon

Cristiano Ronaldo

Një fëmijë ka vrapuar në fushë dhe ka bërë fotografi me Cristiano Ronaldon, gjatë pjesës së dytë të ndeshjes së Kampionatit Evropian ndërmjet Turqisë dhe Portugalisë. 

Ronaldo dukej i lumtur për këtë fotografi, i cili i kishte ikur sigurimit në minutën e 69-të në

“Westfalenstadion”, para se ta nxirrte telefonin për një “selfie”. 

Tifozi i ri më pas u largua, ndërsa u duartrokit nga të pranishmit.

Lexo përditësimet tjera
Turqia - Portugalia

Portugalia siguron fazën nokaut me tjetër paraqitje mbresëlënëse

Portugalia e ka siguruar avancimin në fazën e 16 skuadrave më të mira të Evropianit 2024,...