Xhaka: Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mu m’thojnë Granit Kosova

Xhaka: Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mu m’thojnë Granit Kosova

22 June 2018 22:39

Granit Xhaka i cili shënoi gol kundër Serbisë, ka komentuar në rrjetin social Instagram fitoren e Zvicrës.

“Mos Serbi rrejtën ta shpova, se mu m’thojnë Granit Kosova”, ka shkruar Xhaka në faqen e tij zyrtare në Instagram.

Këtë mbishkrim e ka shoqëruar me fotografinë e tij ku shihet duke bërë shqiponjën.

“Po po poooo! Ne kurrë s’dorëzohemi dhe gjithmonë luftojmë. Xhakaboom u rikthye”, ka shkruar në një postim tjetër të tij në Instagram.

Në postimin e radhës, ka etiketuar edhe Xherdan Shaqirin. "Ia dolëm vëlla", ka shkruar ai.

Image
Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme