Identifikohet sulmuesi në Bronx

Identifikohet sulmuesi në Bronx

30 June 2017 23:29

Policia amerikane ka identifikuar sulmuesin i cili plagosi tre mjekë në një spital në Bronx, emri i tij është Henry Bello.

Sulmuesi pasi ka shtënë drejt mjekëve, është qëlluar me armë zjarri nga forcat policore, shkruan BBC, transmeton Koha.net.

Janë dhënë detaje se sulmuesi gjatë aktit ishte veshur si mjek dhe ishte i armatosur me armë zjarri.

Henry Bello, thuhet se ishte ish-mjek në po këtë spital.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme