Auto

Fordi rifreskon serinë Galaxy dhe S-Max

Fordi rifreskon serinë Galaxy dhe S-Max
Foto: Motor1

Fordi për vitin 2020 ka rifreskuar gamën e modeleve Galaxy dhe S-Max, ku versioni më luksoz është Vignale.

Versioni Vignale i këtyre modeleve vjen me maskën e përparme të re me kornizë nga kromi, panelin e përparmë në interier nga lëkura dhe detaje me ngjyrë gri, si dhe timonin me ngrohje dhe disa detaje nga alumini, transmeton Koha.net.