Arbëri

Tërmet në Tiranë

 

Lëkundje tërmeti me magnitudë 3.4 ballë u ndien të mërkurën në Tiranë.

Tërmeti ishte me epiqendër 14 km larg Tiranës dhe me thellësi 10 kilometra. /TCH