Arbëri

Sot fillon numërimi i votave me kusht

 

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) sot fillon numërimi i votave me kusht dhe personave me nevoja të veçanta për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

Kështu ka bërë të ditur për KosovaPress zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi.