Arbëri

Hoti: Takimi i sotëm për targat e kthen Kosovën në dialog teknik

 

Ish-kryeministri i Kosovës dhe deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka folur rreth dialogut Kosovë-Serbi.

Përmes një postimi në Facebook ai ka shkruar se fokusi duhet të mbahet te marrëveshja finale për njohje reciproke e jo të rrëshqitet në dialog teknik.