Arbëri

Jashari: Bekimi ka qenë dhe mbetet i pavarur, s’ka marrëveshje për koalicion

 

Kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se kanë filluar të dalin në pah lojdërat siç i ka quajtur, të ndyra të individëve e grupeve të caktuara brenda partive politike.

Jashari përmes një statusi në Facebook ka thënë se në zgjedhjet e 17 tetorit janë bërë bashkë me individë të PDK-së ata që e kritikuan dhe shpifën për qeverisjen e tij për 4 vite.