Arbëri

71 pacientë me COVID-19 po trajtohen në spitalet e Kosovës

 

Në Spitalet e Kosovës janë duke u trajtuar 71 pacientë nga COVID-19.

Prej tyre 34 janë me oksigjenoterapi e 4 janë në trajtim intensiv mjekësor dhe në gjendje të rënduar shëndetësore.