Arbëri

Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë

Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë
Foto: Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosoës ka njoftuar e gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vende-vende, sipas parashikimeve, do të ketë edhe reshje shiu.