Arbëri

AAK-ja prezanton të premten kandidatët për deputetë, Haradinaj prijës i listës

AAK-ja prezanton të premten kandidatët për deputetë, Haradinaj prijës i listës
 

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë të ditur se kjo parti të premten do prezantojë listën e kandidatëve për deputetë, të cilës do t’i prijë ai.

Ai në një konferencë për media ku prezantuar disa aderime të reja, ka thënë se AAK-ja është e vendosur të kontribuojë në të mirë të vendin dhe me atë si President.