Arbëri

Haradinaj thirrje ministres së MPJD-së që t’i publikojë emrat e pjesëtarëve të Shërbimit Diplomatik

Haradinaj thirrje ministres së MPJD-së që t’i publikojë emrat e pjesëtarëve të Shërbimit Diplomatik
 

Shefi i Grupit Parlamentar nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, i ka bërë thirrje ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Melisa Haradinajt që t’i bëjë publik emrat e të gjithë pjesëtarëve të Shërbimit Diplomatik të Kosovës.

Këtë Haradinaj e ka bërë përmes një shkrimi në rrjetin social, Facebook.