Arbëri

Haradinaj tregon prishjen e raporteve me LDK-në

Haradinaj tregon prishjen e raporteve me LDK-në
Foto: Koha / Arkiv

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë shenja përsëri të prishjes së koalicionit me Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Kjo për shkak të dialogut me Serbinë dhe siç e quan ai, privatizimin e dialogut nga kryeministri Avdullah Hoti.