Arbëri

Bajrami: Kam abstenuar në votimin për shkarkimin e Osmanit

 

Anëtarja e kryesisë së LDK-së dhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, në Interaktiv të KTV-së ka treguar se ka abstenuar në votimin për shkarkimin e Vjosa Osmanit nga pozicionet e LDK-së.

Osmani është shkarkuar nga posti i nënkryetares së LDK-së dhe nga Kryesia, transmeton KOHA.