Arbëri

IKSHPK-ja apel të moshuarve: Mos dilni nga shtëpia

IKSHPK-ja apel të moshuarve: Mos dilni nga shtëpia
 

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike iu ka bërë apel të moshuarve që të qëndrojnë në shtëpi.

Ata përmes një njoftimi për media kanë bërë thirrje që ata t’iu përmbahen rekomandimeve të Ministrisë së Shëndetësisë dhe IKSHPK-së.