Arbëri

Shtyhen zgjedhjet në Podujevë

Foto: KOHA
 

Zgjedhjet për kryetar të Komunës së Podujevës janë shtyrë shkaku i gjendjes së krijuar me koronavirusin dhe data e mbajtjes së tyre do të përcaktohet me vonë, është vendosur të shtunën.

Vendimi i marrë nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është bërë i ditur përmes një njoftimi të shpërndarë nga Presidenca.