Arbëri

Veliu: VV-ja po dëshiron pushtet absolut dhe nënshtrim të LDK-së – këto janë përpjekje të dështuara

Veliu: VV-ja po dëshiron pushtet absolut dhe nënshtrim të LDK-së – këto janë përpjekje të dështuara

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, ofertën e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje e ka quajtur përpjekje “joserioze” për arritjen e marrëveshjes me partinë që ai përfaqëson.

Në një postim në Facebook, Veliu ka thënë se përpjekja e LVV-së “sigurisht që është e dështuar dhe nuk duhet ta ndihmojë askush prej nesh”.