Arbëri

Parashikimi i motit për nesër dhe ditët e ardhshme në Kosovë

Parashikimi i motit për nesër dhe ditët e ardhshme në Kosovë
Foto: Ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin i cili parashihet të jetë nesër në Kosovë.

IHMK-ja thotë se do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell.