Arbëri

Haxhiu: LDK-ja e do gjysmën e qeverisë dhe gjithçka tjetër - Jo faleminderit

 

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka komentuar mbajtjen e mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm nga ana e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Sipas saj, kjo parti, “mbledhjen e sotme të Këshillit të Përgjithshëm e përdorën për ta betonuar apetitin e tyre”.